In de GALERIJ IJHORST exposeerden eerder:

 

 

 

 

2018

 

 

Coby Bos (Ruinerwold), olieverf en mixed media

 

 

 

 

2017

 

 

Ilse van Garderen (Le Masnau Massuguies, Fr.), tekeningen, grafiek, works on paper

Ton Kalle (Amsterdam), stenen beelden

The ROBES and the ROCKS

 

 

 

 

 

 

Schilders uit Sint Petersburg

 

Alexander Gerasimov                                                  Armen Gasparian                                   Andrey Smirnov   

 

 

 

 

Ronald Medema (Norg), grafiek, schilderijen, collages, objects trouvees, ikonen

 

                         

 

 

 

 

 

2016

 

Ine van den Heuvel (Ruinen), grafisch werk

Jantien Kahn (Amsterdam), stenen beelden

 

                             

 

 

 

 

 

The Art World of Pieter Zandvliet (Dalfsen)

 

                    

 

 

 

Karel Teune (Vledder), schilderijen, collages

Janny Smit (Dwingeloo), textiele scuilpturen

 

                                    

 

 

2015

 

Han de Vries (Amsterdam), schilderijen, tekeningen

Marieke Schneemann (Amsterdam), beelden van bevrijd materiaal

 

                               

 

 

 

Danielle Broekhuizen-Mazzola (Wetering), surrealistische schilderijen en papier 3D objecten

 

                      

 

 

Dineke Kraaijeveld (Meppel), Reflectie in beeld: schilderijen en tekeningen

Thijs Dylan Kwakernaak (Zwolle), houten beelden

 

                                 

 

 

 

2014

 

Hans Emmelkamp (Meppel) ,  De taal der dingen: schilderijen, collages en beelden

 

 

 

Mimi Sistermans-Krabbe (Eesveen), schilderijen en collages

Anja Mulder (Assen), keramiek

 

                             

 

Birgit Speulman (Jubbega), digitale collages

Marcel Prins (Jubbega), sculpturen van gebruikte materialen en voorwerpen

 

                       

 

2013

 

Auke Tuinstra (Darp), metaforische tuinen (airbrush)

Elisa van den Berg (Zuidwolde), beelden (keramiek en steen)

 

    

 

 

 

Harm Echten (Ruinen), zink schilderijen, grafiek, beelden

Trees Stegeman (Uffelte), keramiek met een glimlach

 

         

 

 

Willemien van Gurp (Deventer), schilderijen, grafiek

Anneke Jansen-Kniesmeijer (Ruinen), keramiek

 

                                    

 

 

2012

 

Han van Hagen (Zuidwolde), etsen

Lia van Rhijn (Zuidwolde), keramiek

 

                     

 

 

Floris Anker (Havelte), acryl en aquarel

Greet Veenhoff (Glimmen Gn.), beelden (keramiek en brons)

                    

 

 

Antje Veldstra (Groningen), houtdruk

Martha Veldthuis (Ruinerwold), keramiek en miniaturen

                   

 

 

 

2011

 

Pim Stallmann (Meppel), tangoschilderijen

Inge Groenen (Haren Gn), bronzen beelden

Claudia Roodheuvel (Amsterdam) sierraden

 

 

Piet Eggen (Balkbrug), olieverf en aquarel van het Reestland

Marijke van der Maarel (Noordwolde Fr.), weefwerken van landschappen

                            

 

 

Jean Le Noble (Boschoord,) olieverf en 3D schaalmodellen

Vera Putman (Heusden B), aquarel

                                           

 

 

 

2010

 

Yvonne Alting (Heerhugowaard), collages, gemengde techniek

Jacob Bos (Hoogeveen), glaskunst

                                                 

 

 

Katja Kaduk (Zwolle), schilderijen, tekeningen

Bep Nieuwenhuijzen (IJhorst), kunstobjecten, installaties

                                                           

 

 

Sarah Tromp - Frank (Amsterdam), schilderijen 

Orpheus Cohen (Havelte), beelden 

                                                     

 

 

 

2009

 

Inge van Noortwijk (Amerongen), schilderijgen, tekeningen

Saber Mikael (Appelscha), beelden brons, metaal, hout 

actueleexpositie_clip_image002.jpg                                         

 

 

Nelleke van Loon (Ommen)   , schilderijen

Gretha Bosma-Kiewiet (Zuidlaren), beelden

Eugenie Herlaar (Heerhugowaard), kunstkistjes

    

 

 

Rien Alleman (IJhorst)  , schilderijen en houten beelden

 

 

2008

 

Salustiano Martha (Groningen), beelden keramiek

Coby Sipkema (Almelo), olieverf

                           

 

Jolein Landeweer (Gasselternijveen), acryl en tekeningen

Aleid Dertien (Drachten), beelden keramiek

                         

 

 

Louis Staps  (Lommel, B), acryl en tekeningen 

Saber Mikael (Appelscha), beelden

Ria Wilthuis (Oldenzaal), sieraden

   

 

 

2007

 

Arend Slotboom (Terschuur), schilderijen

Revelino Slotboom (Amersfoort), acryl

Anneke Baerends (Hilversum), beelden

Foppe Boersma (Leeuwarden), keramiek

 

 

 

 

Outsider kunst van Hoeve Boschoord, Hanzeborg Zutphen en De Diggel Heerenveen